Iepirkumu grozs  

Nav produktu

0.00 EUR Piegāde:
0.00 EUR PVN
0.00 EUR Pavisam kopā:

Cenas ir ar PVN

Pasūtīt

Lietošanas noteikumi

  INTERNETA VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala e.mpglobe.lv īpašnieku SIA MP Globe, Reģ. Nr. 40003889004, Jur. adrese: Jelgavas iela 36, Rīga, LV-1004, Latvia (turpmāk tekstā Uzņēmums) un Pircēju, kas veic pirkumu Uzņēmuma interneta veikalā.
 Veicot pasūtījumu Uzņēmuma interneta veikalā, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar distances līgumu un piekrīt šī līguma saturam. Pēc pasūtījuma veikšanas, Pircējs ir noslēdzis ar Uzņēmumu distances līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus.
 1. Līguma priekšmets
 1.1. Distances līgums ir vienošanās starp Pircēju un Uzņēmumu, pamatojoties uz Uzņēmuma piedāvājumu ar Interneta starpniecību. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti Uzņēmuma interneta veikalā.
 1.2. Šis līgums nosaka Uzņēmuma un Pircēja tiesības un pienākumus, un noteikumus attiecībā uz preces apmaksu un piegādi.
 
2. Distances līguma spēkā stāšanās
 2.1. Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz Pircējs ir veicis pasūtījumu ar interneta palīdzību un ir saņēmis no Uzņēmuma automātisko apstiprinājumu par veikto pasūtījumu uz e-pastu.
 3. Prece un tās raksturojums
 3.1. Uzņēmuma interneta veikala pārdošanas objekts ir Datortehnikas tirdzniecība (NACE2 47.41 Datoru, to perifēro iekārtu un programmatūras mazumtirdzniecība specializētajos veikalos, NACE2 47.91 Mazumtirdzniecība pa pastu vai Interneta veikalos, NACE2 46.43 Elektrisko mājsaimniecības ierīču vairumtirdzniecība). Preču aprakstiem ir informatīva nozīme un sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Uzņēmums neuzņemas atbildību par preču attēla kvalitāti – tas ir atkarīgs no Pircēja monitora tehniskām iespējām.
 3.2. Preces sortiments var mainīties regulāri, un Uzņēmums neuzņemas atbildību, ja konkrētas preces nav vai to nevar piegādāt.
 
4. Preces cena
 4.1. Preču cenas interneta veikalā ir norādītas bez piegādes izmaksām. Cenas un preču piedāvājums ir aktuāls uz šo brīdi un tas var tikt mainīts bez brīdinājuma.
 4.2. Samaksas kārtība tiek veikta ar priekšapmaksu, izņemot gadījumus, kad prece tiek apmaksāta un saņemta Uzņēmuma birojā.
 
5. Pasūtījuma piegādes noteikumi
 5.1. Pasūtījuma piegādes veidi ir tādi, kā norādīts sadaļā “Piegāde” pasūtījuma veikšanas brīdī, līdz pilnai saistību izpildei. Piegādes maksa tiks pieskaitīta atsevišķi preču vērtībai un tā ir atkarīga no izvēlētā piegādes veida.
 5.2. Pasūtījuma apmaksas veidi ir tādi, kādi ir norādīti sadaļā “Apmaksa” pasūtījuma veikšanas brīdī, līdz pilnai saistību izpildei.
 
6. Noteikumi par preces pasūtīšanu
 6.1. Pasūtījumus iespējams veikt 24 stundu laikā, reģistrējot pasūtījumu interneta veikalā. Pircējs var iepirkties Uzņēmuma interneta veikalā gan bez iepriekšējās reģistrēšanās, gan piereģistrējoties (SIA MP Globe, Personas datu apstrādes Reģistrācijas apliecība Nr.001723, 01.10.2010.), kas dos iespēju iepirkties ātrāk un ērtāk.
 Lai veiktu pasūtījumu:
 
 1. Pircējam preču katalogā ir jāizvēlas vēlamo preci un jānospiež pogu "Pievienot grozam".
 2. Automātiski atveroties jaunam logam, Pircējs var izvēlēties iet atpakaļ uz veikalu un turpināt iepirkties vai iet uz iepirkumu groza kopsavikumu. Spiežot uz "< Atpakaļ" Pircējs atgriezīsies veikala iepriekšējā pozīcijā, spiežot uz "Turpināt pasūtījuma noformēšanu >" Pircējs pāries uz savu Pirkumu groza kopsavilkumu.
 3. Pirkuma groza kopsavilkumā Pircējam ir iespējas ar "-" un "+" mainīt preču daudzumu kā arī dzēst nevajadzīgas preces. Tālāk Pircējs var izvēlēties iet atpakaļ uz veikalu vai Turpināt pasūtījuma noformēšanu. Spiežot uz "< Atpakaļ" Pircējs atgriezīsies pēdējā apmeklētajā veikala pozīcijā, spiežot uz "Turpināt pasūtījuma noformēšanu >" Pircējs pāries uz autentifikācijas vietni.
 4. Autentifikācija: Ja Pircējs ir reģistrēts klients, viņam ir nepieciešams autorizēties. Ja Pircējs ir jauns klients, tad viņam ir izvēle noformēt ātro pasūtījumu kā viesim bez reģistrācijas, vai piereģistrēties, izveidot profilu un saņemt iespēju iepirkties ātrāk un ērtāk. Izvēloties noformēt pasūtījumu bez reģistrācijas, viņam ir nepieciešams ierakstīt savus personīgos datus un norādīt piegādes un rēķina adreses. Reģistrētiem klientiem personālā informācija saglabājas un to nevajag rakstīt no jauna. Tālāk Pircējs turpina pasūtījuma noformēšanu spiežot "Turpināt pasūtījuma noformēšanu >" un pāriet pie savām adresēm.
 5. Adreses: Pircējam ir iespēja atjaunot un saglabāt piegādes un rēķina adreses kā arī pievienot jaunas adreses. Tālāk Pircējs turpina pasūtījuma noformēšanu spiežot "Turpināt pasūtījuma noformēšanu >" un pāriet pie piegādes izvēles.
 6. Piegāde: Pircējs var izvēlēties pasūtījuma piegādes veidu. Tālāk Pircējs turpina pasūtījuma noformēšanu spiežot "Turpināt pasūtījuma noformēšanu >" un pāriet pie apmaksas izvēles.
 7. Maksājums: Pircējs var izvēlēties apmaksas veidu un uz tā uzklikšķināt.
 8. Beigās Pircējs pārbauda ievadīto informāciju un apstiprina savu pasūtījumu vai izvēlas citu maksāšanas metodi.
 9. Pēc veiksmīgas pasūtījuma noformēšanas, uzņēmums automātiski uz Pircēja e-pastu nosūtīs apstiprinājumu par veikto pasūtījumu. Gadījumā, ja nav saņemts uzņēmuma automātiskais pasūtījuma apstiprinājums - tas nozīmē, ka Pircējs nav līdz galam noformējis pasūtījumu, vai tika uzrādīta nepareiza e-pasta adrese.
 10. Pēc maksājuma saņemšanas uz Pircēja e-pastu tiks nosūtīts rēķins par veikto pasūtījumu.
 11. Tālāk Uzņēmums uz Pircēja e-pastu izsūtīs informāciju par pasūtījuma piegādes norises gaitu.
 
7. Līguma izpildes laiks
 7.1. Uzņēmums apņemas izpildīt distances līguma noteikumus ne vēlāk kā 30 dienas pēc pasūtījuma priekšapmaksas saņemšanas no Pircēja, ja vien līgumslēdzējas puses nav vienojušās par citu termiņu. Ja Uzņēmums nevar izpildīt līgumu tādēļ, ka Pircēja pasūtītā prece nav pieejama kādu iemeslu dēļ, tad Uzņēmuma pienākums ir informēt par to Pircēju un atgriezt naudu atpakaļ Pircējam.
 
8. Atteikuma tiesības
 8.1. Pircējiem ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas (saskaņā ar LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 207, LR Patērētāju tiesību aizsardzības likums 12 p.). Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jeb izmantota( utt...).
Uzņēmums neatbild par defektiem, kuri radušies pēc preces nodošanas pircējam, kā arī par defektiem, kuru cēlonis ir preces nepareiza lietošana vai nolietojums.
 
 • Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci, tad viņš sedz visus ar atpakaļ piegādi saistītos izdevumus.
 • Visām, atpakaļ nosūtāmām precēm, jābūt rūpīgi iepakotām oriģinālā iepakojumā, bez nolietojuma vai bojājumu pazīmēm.
 • Sūtot preci atpakaļ Uzņēmumam, ir nepieciešams pievienot visus dokumentus, kas apliecina preču saņemšanu (rēķinu, pasta kvīti). Rēķina apakšējā daļā, kopā ar atteikuma noteikumiem, ir vieta pirkumu atgriešanas iemesla aprakstīšanai. Atteikuma gadījumā Pircējs aizpilda šos laukumus un pievieno to precei kopā ar pārējiem dokumentiem.
 • Ja Pircējs atgriež preci atpakaļ, izmantojot atteikuma tiesības 14 dienu laikā, nauda par notikušo piegādi netiks atmaksāta.
 • Ja visi atteikuma tiesību noteikumi tiks ievēroti, tad Uzņēmums garantē atgriezt Pircējam naudu par pasūtījumu 15 dienu laikā pēc preces atgriešanas Uzņēmuma birojā. Nauda tiks pārskaitīta uz Pircēja norādīto kontu. Tāpat Pircējs var atgriezt preci, atnesot to uz Uzņēmuma biroju un saņemt atpakaļ skaidru naudu.
 • Prece jāsūta atpakaļ ar Latvijas Pasta stārpniecību kā sīkpaku.
  8.2. Uzņēmumam ir tiesības nepieņemt atgriežamo preci, ja tā tika lietota un / vai bojāta un, ja tai nav oriģinālā iepakojuma vai tas ir būtiski bojāts. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
  Ar preces lietošanas uzsākšanu Pircējs apliecina, ka prece atbilst pasūtījumam un atpakaļ pieņemšanai netiek pakļauta.
  8.3. Uzņēmumam ir tiesības atteikties no pasūtījuma izpildes, ja Pircējs pasūta preci un neapmaksā to 3 dienu laikā, ja tikai puses nav vienojušās citādi.
   
 • 9. Konfidencialitāte
  9.1. Personiskā informācija, ko Pircējs sniedz Uzņēmumam, netiks nodota trešajām personām bez viņa piekrišanas, vai citādi izmantota bez iepriekšējas saskaņošanas ar Pircēju. No Pircēja netiks prasīta finanšu informācija, tikai dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai. Uzņēmums var izmantot Pircēja personiskos datus, lai nodrošinātu pasūtījuma apstrādi un veiktu to izpildi, kā arī statistikas nolūkos un lai informētu Pircēju par papildus atlaidēm vai jaunām precēm un pakalpojumiem.
   
 • 10. Citi noteikumi
  10.1. Šis Līgums stājas spēkā no tā noslēgšanas brīža.
  10.2. Līdzēji nav tiesīgi pilnīgi vai daļēji nodot šajā līgumā noteiktos pienākumus un saistības trešajām personām bez otra Līdzēja rakstiskas piekrišanas.
  10.3. Visi strīdi un domstarpības starp šī līguma līgumslēdzējām Pusēm, kas var rasties šī līguma izpildes gaitā, tiek risināti sarunu ceļā. Pretējā gadījumā strīdi tiek izskatīti Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.